Posted inНовини криптовалют

Корейська «гівняна монета» підійшла до кінця своєї розробки, повідомив винахідник

Хоча інтерес до проекту BeeVi та пов’язаної з ним цифрової валюти вичерпався, корейський професор заявив, що все ще вважає його успішним починанням.

Корейська

Уряд Південної Кореї закрив наукову програму, в рамках якої були створені туалети, призначені для перетворення людських відходів в електрику, тепло і цифрову валюту.

Проєкт Science Walden був розкритий у липні 2021 року на радість криптоспільноті та широкій громадськості, представивши туалет BeeVi, який перетворював людські екскременти на газ метан і винагороджував своїх "вкладників" цифровою валютою під назвою Ggool.

У розмові з Cointelegraph керівник проекту Science Walden, професор Чо Чже Вон (Cho Jae-weon) повідомив, що в лютому цього року подальша розробка туалету BeeVi і пов’язаної з ним цифрової валюти Feces Standard Money (FSM) "на жаль" закінчилася через заплановане закінчення п’ятирічного фінансування проекту:

"Мій проект, Science Walden, на жаль, закінчився в лютому цього року разом з FSM і BeeVi […] Я думаю, що вони думали, що достатньо його підтримували, і вважають, що Science Walden повинен стояти на власних ногах, щоб бути незалежним".

Чо, який вважає, що проект слід вважати успішним, зазначив, що на території кампусу є ще кілька туалетів BeeVi в науковому будиночку в кампусі Національного інституту науки і технологій Ульсан, але це єдине місце, де зараз є такі туалети.

З моменту його винайдення користувачі BeeVi з полегшенням заробляли цифрову валюту Ggool, транслітерацію корейського слова "мед", а також жетони для забезпечення університету енергією. Валюту можна було б використовувати для купівлі товарів у кампусах, таких як кава та закуски, але поки що ринок не був активним протягом майже всього 2022 року.

Південнокорейський професор Чо Чже Вон винайшов туалет, який перетворює какашки на енергію і платить людям цифровою валютою.

Людина випорожнюється~ 500 г/день, що перетворюється на 50 літрів газу метану, який генерує 0,5 кВт-год.

Користувачі туалетів заробляють Ggool, буквально монету sh3t. pic.twitter.com/DCn3WteII5

— Brian Roemmele (@BrianRoemmele) 17 серпня 2022 р.

Чо пояснив Cointelegraph, що і його туалет, і система FSM могли б стати іскрою для значних позитивних змін у суспільстві, якби їм дали шанс. Він назвав токени Ggool "соціальним благом", яке існує "на відміну від того, що ми вважаємо "валютою":"

"Ми просимо людей оцінювати продукти, товари, послуги і навіть витвори мистецтва лише в ґгулі, не думаючи про їхню вартість у корейських вонах чи доларах США. Це новий спосіб по-новому поглянути на цінність".

Токени Ggool були розроблені з від’ємною відсотковою ставкою 7%, щоб перешкоджати махінаціям, а це означає, що власники токенів повинні регулярно ліквідовувати свої активи, інакше вони ризикують втратити купівельну спроможність.

Крім того, 30% від зароблених токенів розподіляються між іншими власниками при отриманні. Чо сказав:

"В результаті, це форма валюти, яка не підтримує накопичення багатства, але яка постійно циркулює і використовується".

Токени FSM і Ggool не підтримуються урядом і не засновані на блокчейні. Професор Чо вважає, що програма втратила фінансування, тому що "здається, нікому немає діла […] з огляду на те, що вона має інший дух і філософію, ніж існуючі валюти".

Професор Чо стверджує, що мегаполіси могли б отримати вигоду від цієї технології, використовуючи відходи для виробництва чогось корисного, а не просто прочищаючи труби централізованої системи водопостачання або викидаючи їх в атмосферу як парниковий газ.

Наприклад, він вважає, що його технологія відкриває широкі можливості, оскільки метан, який вона виробляє, можна спалювати для отримання тепла або використовувати як газ для приготування їжі.

Однак він визнає, що таке розгортання потребуватиме "інституційної структури", а також значних інвестицій в інфраструктуру.

  • # Усиновлення
  • # Південна Корея
  • #Університети
  • #навколишнє середовище
  • #Зелені технології

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *