Posted inОсвіта та поради

PayPal подає заявку на патент на маркетплейс NFT для онлайн- та офлайн-торгівлі активами

Запропонована PayPal система купівлі та передачі NFT буде обробляти фракціонування, DAO та роялті через стороннього постачальника.

PayPal подає заявку на патент на маркетплейс NFT для торгівлі активами в мережі або поза мережею

PayPal зробив значний прогрес у створенні власної блокчейн-екосистеми, подавши патентну заявку на систему купівлі та передачі невзаємозамінних токенів (NFT). Заявка, подана в березні і опублікована 21 вересня, описує спосіб здійснення транзакцій з NFT як в мережі, так і поза нею.

Патентна заявка, яка все ще перебуває на розгляді, описує систему, в якій користувачі можуть купувати і продавати NFT через стороннього постачальника послуг. Цей провайдер не вказаний, хоча в тексті згадується Ethereum.

PayPal планує використовувати весь потенціал NFT для токенізації, що виходить далеко за межі обміну електронними предметами колекціонування:

"NFT в цьому прикладі може представляти будь-який унікальний фрагмент цифрових даних, який можна відстежити за допомогою децентралізованого реєстру блокчейну. […] Приклади таких активів включають […] цифрові зображення і відео, музику, предмети колекціонування та інше цифрове мистецтво, а також документи на особисту власність, квитки на заходи, юридичні документи та інші предмети реального світу".

Систему можна налаштувати у різний спосіб. Наприклад, вона може забезпечувати фракціоновані покупки шляхом розподілу токенів управління, якими потім можна буде торгувати самостійно. Крім того, децентралізована автономна організація, "пов’язана з постачальником послуг, може використовуватися для підвищення ліквідності NFT через спеціальну платформу". НФТ також можуть отримувати дохід від роялті.

PayPal подає заявку на патент на маркетплейс NFT для онлайн- та офлайн-торгівлі активами

Обробка даних провайдером послуг може включати комплаєнс та управління ризиками. Користувачі могли б мати власні цифрові гаманці, але не були б зобов’язані їх мати. В якості альтернативи сторонній брокер міг би надавати різноманітні послуги зі зберігання та оплати. Позамережеві транзакції можна було б здійснювати в межах "омнібусного гаманця", пов’язаного з постачальником послуг, який містив би гаманці покупця і продавця:

"Таким чином, переказ не реєструється в блокчейні, і немає необхідності транслювати транзакцію в мережу блокчейн або сплачувати плату за газ, пов’язану з такою он-лайн транзакцією".

Згідно із заявою, в системі можна використовувати будь-яку валюту. У серпні PayPal представив власний стейблкоїн PayPal USD (PYUSD), побудований на Ethereum.

Сьогодні мій перший день на посаді президента та головного виконавчого директора @PayPal. Я дуже радий приєднатися до цієї команди, яка виконує потужну місію та має чудову історію революційних змін у тому, як мільйони людей по всьому світу беруть під контроль своє фінансове життя. Команда PayPal, давайте змінювати світ! pic.twitter.com/PIZuY8iKn2

— Алекс Крісс (@acce) 27 вересня 2023 р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *