Posted inНовини криптовалют

Метавсесвіт існує: «Неймовірна» фотореалістична технологія Цука вразила криптовалютний Twitter

Цукерберг, якого часто критикують за демонстрацію технологій метапростору, схоже, підірвав інтернет-користувачів своєю останньою технологією створення аватарів.

Метавсесвіт існує:

У той час як критики протягом останніх кількох років були зайняті написанням хвалебних слів на адресу мрії Meta про метаверсум, остання демонстрація фотореалістичних аватарів Марка Цукерберга показує, що вона може бути ще досить далека від смерті, зрештою.

З’явившись 28 вересня в епізоді подкасту Лекса Фрідмана, Цукерберг і популярний комп’ютерний науковець провели годинну розмову віч-на-віч. Щоправда, насправді це була зовсім не особиста розмова.

Замість цього, вся розмова Фрідмана і Цукерберга відбувалася за допомогою фотореалістичних аватарів у метапросторі, що були створені за допомогою навушників Meta’s Quest 3 і навушників з функцією шумозаглушення.

Ось моя розмова з Марком Цукербергом, його третя розмова в подкасті, але цього разу ми розмовляли в метапросторі у вигляді фотореалістичних аватарів. Це був один з найнеймовірніших досвідів у моєму житті. Було таке відчуття, що ми розмовляємо особисто, але ми були за милі один від одного Це… pic.twitter.com/Nu8a3iYWm0

— Лекс Фрідман (@lexfridman) 28 вересня 2023 р.

Оглядачі часто висміюють компанію Meta за те, що вона вкладає мільярди доларів у дослідження метапростору лише для того, щоб створювати мультяшні аватарки і хиткі ноги.

Однак у цьому випадку користувачі соціальних мереж, включаючи користувачів Crypto Twitter, здавалося, були щиро вражені витонченістю технології.

"Гаразд, метасвіт офіційно існує", — написав псевдонім Gaut, рідкісний випадок щирої похвали від користувача, зазвичай відомого своїми сатиричними і саркастичними поглядами на поточні події.

"Через 9 хвилин після початку подкасту про метапростір Лекса/Марка я забув, що дивлюся аватарки", — написав кодер Джелл Прінс (Jelle Prins).

Метавсесвіт існує: "Неймовірна" фотореалістична технологія Цука вразила криптовалютний Twitter

Фрідман також поділився своїми враженнями в режимі реального часу, зазначивши, наскільки "близьким" йому здавався Цукерберг під час інтерв’ю. Трохи згодом він пояснив, як важко було усвідомити, що аватар Цукерберга — це не його фізичне тіло.

"Я вже забуваю, що ти не справжній".

Технологія, представлена на виставці, є найновішою версією Codec Avatars. Вперше представлений у 2019 році, Codec Avatars є одним з найдовших дослідницьких проектів Meta, метою якого є створення повністю фотореалістичних аватарів у реальному часі, які працюють за допомогою гарнітури з датчиками відстеження обличчя.

Однак, за словами Цукерберга, користувачам, можливо, доведеться почекати кілька років, перш ніж одягнути власні реалістичні аватари, пояснивши, що технологія, яка використовується, вимагає дорогого програмного забезпечення з машинним навчанням і повного сканування голови за допомогою спеціалізованого обладнання, що містить понад 100 різних камер.

За його словами, ця технологія стане доступною для пересічних споживачів щонайменше через три роки.

Тим не менш, Цукерберг зазначив, що компанія хоче максимально знизити бар’єри, пояснивши, що в майбутньому такі сканування можна буде здійснювати за допомогою звичайного смартфона.

Ця остання демонстрація відбулася лише через день після того, як Meta представила свою відповідь на ChatGPT — Meta AI, свого новітнього помічника зі штучним інтелектом, який інтегрований у низку унікальних чат-ботів, додатків і навіть розумних окулярів.

Збережіть цю статтю як NFT, щоб зберегти цей момент в історії і показати свою підтримку незалежній журналістиці в криптопросторі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *