Posted inДослідження та аналіз

Приховані значення логотипу Ethereum: Любов, співчуття, енергія та саморефлексія

Октаедр, логотип Ethereum, представляє стихію повітря і пов’язаний з серцевою чакрою, яка є центром любові і співчуття.

Приховані значення логотипу Ethereum: Любов, співчуття, енергія та саморефлексія

 

Уважно придивившись до логотипу Coca Cola, ви побачите прихований данський прапор. Так само як і стрілка у FedEx, що символізує рух вперед. А ще — бритва для гоління, захована десь між першими двома літерами Gillette. Що ви бачите в логотипі Ethereum?

Метафізичний елемент

Згідно з CrystalWind, октаедр представляє стихію повітря і пов’язаний з серцевою чакрою, яка є центром любові і співчуття. Крім того, він являє собою дзеркало, ідеальне відображення самого себе, що є прекрасним нагадуванням про те, якими дзеркалами/відображеннями ми є один для одного. Цей центр включає в себе аспекти зцілення і виховання, які дозволяють створити священний, безпечний простір, в якому можна знайти прийняття і прощення.

Він також пов’язує Октаедр з дотиком як платонічне тіло, яке найкраще підходить для зцілення, прояву та роботи з енергією. Енергія, за його словами, витікатиме рівними порціями з двох вершин (верхньої і нижньої) з додатковим, м’якшим потоком енергії з кожної з 8 бічних граней.

Вбудовані індивідуальні погляди

За словами Джорджа Халлама (George Hallam), керівника відділу зовнішніх зв’язків Ethereum, за логотипом немає ніякого прихованого сенсу — просто це октаедр в платонічному тілі, повідомляє він в електронному листі.

Логотип був розроблений Річардом Стоттом, креативним дизайнером Ethereum. Немає жодних записів про натхнення або мотивацію, які приписують йому, зокрема, щодо дизайну. Однак є загальна цитата, пов’язана з його ім’ям: "Нам не потрібно пояснювати, що ми робимо, нам просто потрібно пояснити, чому ми це робимо". Коли Стотта запитали, з якими викликами він зіткнувся в проекті ethereum, він відповів

"Як і у випадку з багатьма великими організаціями, брендинг може бути проблемою. Чим більше людей залучено, тим більше шарів підписів. Однак різниця з ethereum полягає в тому, наскільки всі є відкритими та чесними. Це зробило створення деяких візуальних комунікацій легким".

В інтерв’ю 2014 року співзасновник Ethereum Віталік Бутерін сказав, що після роботи з кількома протоколами він хотів створити платформу, яка б узагальнювала протоколи з їхніми особливостями і давала багато свободи, не будучи при цьому складною.

Оптимізм, пов’язаний з брендом

Щось може приваблювати і утримувати зв’язок ентузіастів з платформою (або, як це стосується тих, хто опинився на іншому кінці). Це може бути пов’язано з ажіотажем, який супроводжував вихід Ethereum на ринок; потенціалом платформи для досягнення поставлених цілей на основі її нинішніх досягнень (зараз Ефір коштує $16,50) і/або її багатообіцяючими перспективами на майбутнє. Цей оптимізм буде пов’язаний з брендом і, зокрема, з його логотипом.

Виходячи з індивідуальних уподобань, ця робота прагне зіграти на тому, що могло б бути уявленням, яке ентузіасти Ефіріуму надають бренду щоразу, коли вони стикаються з його логотипом у вигляді октаедра — те, з чим вони ідентифікують себе у зв’язку з теперішніми та майбутніми очікуваннями від платформи. Чи може це бути щось з перерахованого нижче? Або щось інше? Або взагалі нічого?

Загальновідома форма

У тривимірному просторі платонівське тіло — це правильний опуклий многогранник, побудований конгруентними правильними багатокутними гранями з однаковою кількістю граней, що сходяться в кожній вершині. П’ять тіл відповідають цим критеріям, і кожне з них названо за кількістю граней.

У геометрії октаедр — це многогранник з вісьмома гранями. Октаедр є тривимірним випадком більш загального поняття перехресного політопа.

Рідкісний кристал

Октаедр є унікальним серед платонівських тіл, оскільки є єдиним членом цієї групи, який має дзеркальні площини, що не проходять через жодну з граней. Природні кристали алмазу, квасців або флюориту зазвичай мають октаедричну форму.

Міцний опорний каркас

У 1950-х роках Бакмінстер Фуллер винайшов каркас, відомий як просторовий каркас, який вважається найміцнішою конструкцією для протистояння консольним навантаженням. Зазвичай вона кріпиться лише одним кінцем до опори (зазвичай вертикальної), з якої виступає.

Пов’язана з науковим відкриттям

У 2004 році група вчених з Науково-дослідного інституту Скріппса спроектувала, сконструювала і зобразила одну нитку ДНК, яка спонтанно згортається у дуже жорсткий нанорозмірний октаедр, що у кілька мільйонів разів менший за довжину стандартної лінійки і приблизно такий самий за розміром, як кілька інших поширених біологічних структур, таких як невеликий вірус або клітинна рибосома.

Вони стверджують, що це прорив, оскільки структура може бути посилена за допомогою стандартних інструментів молекулярної біології і може бути легко клонована, реплікована, посилена, еволюціонувати і адаптована для різних застосувань.

Він також має потенціал для масштабування, щоб можна було виробляти велику кількість однорідних наноматеріалів ДНК для створення блоків для майбутніх проектів, від, за словами вчених, нових інструментів для фундаментальної біомедичної науки до крихітних комп’ютерів завтрашнього дня.

Добавить комментарий