Аналогічний звіт іншого китайського суду у вересні визнав криптовалюти віртуальною власністю, захищеною законом.
Шанхайський проміжний народний суд №2 у Китаї визнав біткойн (BTC) унікальним і неповторним цифровим активом, визнавши при цьому його дефіцит і невід’ємну цінність.
Китайський суд опублікував звіт 25 вересня, в якому обговорюється розвиток інтернет-технологій. У звіті зазначено, що з розвитком інтернет-технологій цифрові валюти, такі як біткойн, виділяються як унікальні і неповторні. У звіті зазначається, що серед безлічі цифрових валют біткойн відрізняється від інших цифрових активів і є унікальним.
Звіт також проливає світло на деякі з унікальних властивостей біткоїна, включаючи його дефіцитність і властивості. У звіті зазначається, що біткойн має ключові риси валюти, такі як масштабованість, простота обігу, зберігання та оплати. Біткоїн продовжує використовуватись у всьому світі, незважаючи на його децентралізовану природу і відсутність центрального адміністрування.
Останній судовий звіт про визнання біткоїна та його атрибутів класом активів надає біткоїну та іншим цифровим валютам у Китаї більшої легітимності. Незважаючи на повну заборону криптовалют у Китаї, юридичні аргументи на користь визначення біткоїнів як особистої власності отримали значну підтримку з боку місцевих китайських судів.
Останнє визнання одного з ключових судів Шанхаю відбулося, незважаючи на вороже ставлення китайського уряду до біткоїнів. У 2021 році Китай наклав повну заборону на всі форми криптовалютної діяльності, включаючи майнінг біткоїнів. Однак кілька судів у Китаї визнали біткойн та інші цифрові активи юридичною власністю, що охороняється законом.
Як повідомляв Cointelegraph 1 вересня, Народний суд Китаю опублікував звіт, в якому оцінив законність віртуальних активів і проаналізував кримінально-правові ознаки цих активів. У звіті зазначається, що цифрові активи кваліфікуються як законна власність, а отже, захищені законом.
Зберіть цю статтю як NFT, щоб зберегти цей момент в історії і показати свою підтримку незалежній журналістиці в криптопросторі.
- # Біткойн
- # Китай
- # Регулювання біткоїна
- # Майнінг біткоїнів
- # Регулювання