Posted inОсвіта та поради

G20 просувається вперед з міжнародною криптовалютною системою

Майбутня структура вплине на користувачів у кількох країнах, автоматично обмінюючись інформацією про криптовалютні транзакції між юрисдикціями на щорічній основі.

G20 просувається вперед з міжнародною криптовалютною системою

Лідери 20 найбільших економік світу — разом відомі як G20 — наполягають на якнайшвидшому впровадженні транскордонної системи для криптоактивів.

Згідно з місцевими повідомленнями з Нью-Делі, де члени групи беруть участь у дводенному саміті, ця система полегшить обмін інформацією між країнами, починаючи з 2027 року.

"Ми закликаємо до якнайшвидшого впровадження Crypto-Asset Reporting Framework (CARF) і поправок до CRS [Common Reporting Standard]. Ми просимо Глобальний форум з питань прозорості та обміну інформацією для податкових цілей визначити відповідний і скоординований графік для початку обміну відповідними юрисдикціями", — йдеться в консенсусній декларації, підписаній лідерами G20.

Майбутня структура торкнеться кількох країн, включаючи Аргентину, Австралію, Бразилію, Канаду, Китай, Францію, Німеччину, Індію, Індонезію, Італію, Японію, Мексику, Росію, Саудівську Аравію, Південну Африку, Південну Корею, Туреччину, Велику Британію та США, а також Європейський Союз. Дві третини населення світу проживає в країнах G20.

На сесії "Одна сім’я" Саміту G20 розповіла про те, як колективно думати про розширення прав і можливостей інших людей і зробити нашу планету більш інклюзивною та стійкою.

Надав приклад того, як технології були використані для позитивних змін у житті… pic.twitter.com/SqT9OjStps

Нарендра Моді (@narendramodi) 9 вересня 2023 р.

Система звітності про криптоактиви була вперше представлена в жовтні 2022 року Організацією економічного співробітництва та розвитку. Документ був розроблений для того, щоб дати податковим органам більше інформації про криптовалютні транзакції, а також про осіб, які за ними стоять.

Відповідно до запропонованої системи, країни щорічно автоматично обмінюватимуться інформацією про криптовалютні транзакції між юрисдикціями, охоплюючи транзакції на нерегульованих криптовалютних біржах та провайдерів гаманців.

Криптовалютні транзакції вже підпадають під нові стандарти розкриття інформації в багатьох країнах. У травні Європейський Союз затвердив оновлені правила приєднання до CARF, що встановлюють процедури автоматичного обміну інформацією між урядами європейських країн для цілей оподаткування. Згідно з новими правилами, переказ цифрових активів повинен супроводжуватися ім’ям бенефіціара, адресою розподіленого реєстру бенефіціара, а також номером рахунку бенефіціара.

Група також схвалила рекомендації Ради з фінансової стабільності щодо "регулювання, нагляду та контролю за діяльністю та ринками криптоактивів, а також за глобальними угодами щодо стейблкоінів", йдеться у повідомленні. Опубліковані в липні, рекомендації встановлюють для стейблкоінів такі ж стандарти, як і для комерційних банків, і закликають регуляторів заборонити будь-яку діяльність, що перешкоджає ідентифікації залучених учасників, серед інших рекомендацій.

Добавить комментарий